11 490,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

MS 194 T: Pila pro péči o stromy o výkonu 1,4kW s motorem 2-MIX

Motorová pila STIHL MS 194 T je výkonnýprofesionální stroj vhodný pro arboristickou práci. Kompaktní konstrukce řetězové pily MS 194 T od společnosti STIHL a její nízká hmotnost vám umožní efektivní práci i v omezeném prostoru.

Výkonný motor STIHL 2-MIX zajišťuje vysoký řezný výkon při nízké spotřebě. Pilový řetěz STIHL 1/4'' PM3 umožňuje jemný řez a přesnou práci. Systém STIHL Ematic navíc pomáhá zajistit cílené zásobování lišty a řetězu olejem. To umožňuje efektivní práci a úsporu oleje. Praktický výklopný hák slouží k upevnění nosného kabelu při spouštění řetězové pily a k jejímu zajištění.

K rozsáhlým přednostem této řetězové pily patří antivibrační systém STIHL, který minimalizuje vibrace motoru a pracovního nástroje, čímž chrání svaly a klouby.

VAROVÁNÍ: Tato speciální řetězová pila je určena pouze pro profesionály vyškolené v péči o stromy. Použití bez řádného proškolení může vést k vážnému zranění.

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Antivibrační systém
ANTIVIBRAČNÍ SYSTÉM STIHL
Matice krytu řetězky jištěné proti ztrátě
Matice krytu řetězky jištěné proti ztrátě
Výklopný hák
Výklopný hák

Technické údaje

Dělení řetězu3/8 " P
Délka lišty30 cm
Zdvihový objem31,76 cm³
Výkon1,4 kW
Hmotnost3,3 kg 1)

Servis a tipy