11 490,00 Kč
10 090,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

MS 194 T: Pila pro péči o stromy o výkonu 1,4kW s motorem 2-MIX

Motorová pila STIHL MS 194 T je výkonný profesionální stroj vhodný pro arboristickou práci. Kompaktní konstrukce řetězové pily MS 194 T od společnosti STIHL a její nízká hmotnost vám umožní efektivní práci i v omezeném prostoru.

Výkonný motor STIHL 2-MIX zajišťuje vysoký řezný výkon při nízké spotřebě. Pilový řetěz STIHL 1/4'' PM3 umožňuje jemný řez a přesnou práci. Systém STIHL Ematic navíc pomáhá zajistit cílené zásobování lišty a řetězu olejem. To umožňuje efektivní práci a úsporu oleje. Praktický výklopný hák slouží k upevnění nosného kabelu při spouštění řetězové pily a k jejímu zajištění.

K rozsáhlým přednostem této řetězové pily patří antivibrační systém STIHL, který minimalizuje vibrace motoru a pracovního nástroje, čímž chrání svaly a klouby.

VAROVÁNÍ: Tato speciální řetězová pila je určena pouze pro profesionály vyškolené v péči o stromy. Použití bez řádného proškolení může vést k vážnému zranění.

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Antivibrační systém
ANTIVIBRAČNÍ SYSTÉM STIHL
Matice krytu řetězky jištěné proti ztrátě
Matice krytu řetězky jištěné proti ztrátě
Výklopný hák
Výklopný hák

Technické údaje

Délka lišty30 cm
Zdvihový objem31,76 cm³
Výkon1,4 kW
Hmotnost3,3 kg 1)
Výkon na hmotnost2,4 kg/kW

Servis a tipy