22 090,00 Kč
19 990,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

Technické údaje

Délka lišty37 cm
Zdvihový objem50 cm³
Výkon3 kW
Hmotnost4,9 kg 1)
Výkon na hmotnost1,6 kg/kW

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

MS 261: Legendární motorová pila s benzínovým motorem 3,0 kW

Profesionální řetězová pila STIHL MS 261 je určena pro všestranné pracovní použití. Motor STIHL 2-MIX o výkonu 3,0 kW (4,1 k) poskytuje potřebný výkon při nízké spotřebě. Pilový řetěz RS Pro .325" spolu s vodicí lištou Light 04 zajišťuje vysoký řezný výkon při snížené hmotnosti. Systém STIHL Ematic zajišťuje, že každá kapka oleje je nasměrována tam, kde je potřeba, takže můžete pokračovat v dlouhodobém používání s co nejmenšími přestávkami. Provozní dobu prodlužuje také systém trvalého filtrování vzduchu s předřazeným odlučováním a vzduchový filtr HD2. Toto vybavení zajišťuje prodloužení intervalů údržby.

Benzínová řetězová pila STIHL MS 261 je ideálně vybavena pro lesnické práce v tenkých a středně silných porostech. S poměrem výkonu k hmotnosti 1,6 kg/kW můžete pracovat obzvlášť hbitě a vytrvale. Díky tomu můžete rychle a efektivně provádět zejména ořezávání a zkracování kmenů stromů. I kácení tenkých stromů vám tak půjde snadno od ruky.

Servis a tipy