15 990,00 Kč
14 390,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

Technické údaje

Délka lišty37 cm
Zdvihový objem50 cm³
Výkon2,6 kW
Hmotnost5,6 kg 1)
Výkon na hmotnost2,2 kg/kW

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

MS 271: Všestranně použitelná pila s benzínovým motorem 2,6kW

Benzínová řetězová pila STIHL MS 271 je vybavena motorem STIHL 2-MIX o výkonu 2,6 kW (3,5 k). Ve spojení s pilovým řetězem RS3 Pro .325" tak získáte velmi dobrý řezný výkon. Její účinnost podporuje také vodicí lišta STIHL Light 04, protože její lehká konstrukce snižuje hmotnost. Práci usnadňuje také ovládání jednou pákou, protože všechny důležité funkce jsou vždy v dosahu pravé ruky – a ta může zůstat na rukojeti. Abyste mohli pracovat bez přerušení co nejdéle, vybavili jsme řetězovou pilu systémem předřazeného odlučovače. Větší částice nečistot se do filtru vůbec nedostanou, a proto je třeba jej čistit méně často. Pokud navíc tuto řetězovou pilu dovybavíte vzduchovým filtrem HD2, můžete využít výhod systému vzduchového filtru s dlouhou životností.

Pro zemědělství, stavebnictví a zahradnictví

Zemědělci, zahradníci i řemeslníci najdou v benzínové řetězové pile STIHL MS 271 efektivního parťáka pro svoji práci. Je také skvělá pro těžbu palivového dříví či pro práci se stavebním řezivem. Také při údržbě zeleně získáte s motorovou pilou MS 271 nástroj, s nímž můžete efektivně plnit své úkoly.

MS 271

Servis a tipy