17 590,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

Technické údaje

Délka lišty40 cm
Zdvihový objem56 cm³
Výkon2,8 kW
Hmotnost5,6 kg 1)
Výkon na hmotnost2 kg/kW

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

MS 291: Silná, všestranně použitelná pila s benzinovým motorem 2,8kW

Benzínová řetězová pila STIHL MS 291 nabízí řezný výkon, který potřebujete pro řezání v lese při těžbě palivového dříví, v zemědělství, stavebnictví i zahradnictví. Důmyslná výbava vám pomůže při práci a zajistí vysokou účinnost i při častém používání.

Motor STIHL 2-MIX o výkonu 2,8 kW (3,8 k) zajišťuje vysoký řezný výkon benzínové řetězové pily STIHL MS 291 spolu s pilovým řetězem STIHL 3/8" RM3. Abyste mohli pracovat co nejplynuleji, je řetězová pila vybavena systémem předřazeného odlučování. Ten odstraní větší částice již před samotným filtrem. Pro ještě delší servisní intervaly lze dodatečně namontovat vzduchový filtr HD2, který účinně zabraňuje pronikání prachu do motoru řetězové pily. Tato řetězová pila je pak vybavena systémem vzduchového filtru s dlouhou životností. Antivibrační systém STIHL potlačuje vibrace motoru a pracovního nástroje a chrání tak vaše svaly a klouby při práci.

Servis a tipy