18 490,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

Technické údaje

Délka lišty40 cm
Zdvihový objem59 cm³
Výkon3,1 kW
Hmotnost6,2 kg 1)
Výkon na hmotnost2 kg/kW

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

MS 311: Všestranně využitelná pila s moderní koncepcí motoru 2-MIX o výkonu 3,1kW

Benzínová řetězová pila STIHL MS 311 je ideálním nástrojem pro kácení palivového dříví ve středně velkých porostech. Tuto výkonnou motorovou pilu ocení zejména zemědělci a specialisté na údržbu zahrad. Motor STIHL 2-MIX zaujme výkonem 3,1 kW (4,2 k).
Předřazené odlučování prodlužuje provozní dobu, protože hrubé částice jsou odstraněny dříve, než se dostanou do filtru, a filtr je proto třeba čistit méně často. Při dodatečném vybavení volitelně dodávaným vzduchovým filtrem HD2 má vaše benzínová řetězová pila STIHL MS 311 dokonce i systém vzduchového filtru s dlouhou životností. Pro ochranu vašich svalů a kloubů snižuje antivibrační systém STIHL vibrace motoru. Tyto funkce vám také pomohou efektivně pracovat s benzínovou řetězovou pilou STIHL MS 311: 

  • Dekompresní ventil snižuje potřebnou tažnou sílu vyvíjenou na startovací lano. To vám usnadní startování a ochrání motor. 
  • Díky ovládání jednou pákou máte pravou ruku vždy na rukojeti, což je obzvláště pohodlné a bezpečné.
  • Aby byla vaše řetězová pila vždy správně namazána, systém STIHL Ematic směruje olej do pilového řetězu tam, kde je potřeba. Tím je také zajištěna nízká spotřeba oleje.

Servis a tipy