39 790,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Zdvihový objem57 cm³
Výkon2,8 kW
Hmotnost10,2 kg 1)
Hladina akustického tlaku101 dB(A) 2)
Hladina akustického tlaku102 dB(A) 3)

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

FS 561 C-EM benzínový křovinořez: vynikající výkon s velkým žacím záběrem a nízkou spotřebou

Výkonný křovinořez STIHL FS 561 C-EM ocení především profesionálové v lesnictví a údržbě krajiny a obecně při náročných úkolech.
Velký průměr žacího okruhu 560 mm umožňuje mimořádně efektivní práci i v náročných podmínkách. Díky nástavci STIHL BrushCut se 3 noži se můžete na FS 561 C-EM spolehnout i při obzvláště rychlém postupu sečení. Můžete účinně prořezávat nebo odstraňovat i odolné porosty, jako je například spletitá tráva a plevel.

Díky systému STIHL ErgoStart můžete křovinořez nastartovat snadno a bez námahy. Systém STIHL M-Tronic 3.0 navíc zajišťuje nepřetržitý optimální výkon motoru při konstantních maximálních otáčkách – a tím i pohodlnou obsluhu vašeho stroje. Robustní profesionální křovinořez navíc produkuje pouze nízké vibrace, což umožňuje pohodlnou práci i při zdlouhavé práci. K tomu přispívá i ergonomická řídítková rukojeť, která podporuje přirozený pohyb. Inovativní prvek rukojeti ADVANCE GRIP navíc poskytuje vysoce ergonomickou a intuitivní práci.

Optimalizovaný ochranný kryt poskytuje dobrý výhled na pracovní plochu a zároveň usnadňuje bezpečné skladování křovinořezu.

Balení obsahuje křovinořez FS 561 C-EM, ochranný kryt, trjcípý vyžínací nůž 350-3 a lesnický popruh ADVANCE.

Servis a tipy