4 890,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Jmenovité napětí230 V
Příkon1,0 kW
Hmotnost4,7 kg 1)
Hladina akustického tlaku83 dB(A) 2)
Hladina akustického výkonu93 dB(A) 2)

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

FSE 81: Výkonný elektrický vyžínač

Elektrický vyžínač STIHL FSE 81 s příkonem 1 000 W nejen spolehlivě seká travnaté plochy, ale lze jej mimořádně efektivně použít i k odstraňování divokých porostů v okolí domu. Žací hlava STIHL AutoCut C 6-2 je tím správným žacím nástrojem pro tento účel a je dodávána sériově. Další výhoda: Žací struna se automaticky nastaví krátkým přitisknutím žací hlavy k zemi. Můžete tak ihned pokračovat v práci. Elektrický model je tak tichý, že nepotřebujete ochranu sluchu.
Ke komfortní výbavě elektrického vyžínače STIHL FSE 81 patří měkká rukojeť, která snižuje vibrace, a tím šetří vaše svaly a klouby. Praktická oblouková rukojeť vám pomůže přesně a ergonomicky zastříhávat a sekat. Můžete si ji pohodlně přizpůsobit podle své tělesné výšky bez použití nářadí. Odlehčení kabelu v tahu zajišťuje, že zástrčka se při natahování kabelu nedostane ven ze zásuvky. Pro ochranu motoru před možným poškozením je součástí výbavy ochrana proti přetížení. Distanční kolo slouží k ochraně stromů a rostlin, když kolem nich odstraňujete vysokou trávu či plevel. Protože žací struna neseká mimo rozsah vymezený nastavitelným kolem, máte dobrou kontrolu nad sečenou plochou.

Servis a tipy