2 990,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Technické údaje

Jmenovité napětí10,8 V
Hmotnost1,2 kg
Hladina akustického tlaku75 dB(A)
Hladina akustického výkonu86 dB(A)
Vibrační hodnota vlevo2,9 m/s² 1)

GTA 26: Všestranně použitelná akumulátorová minipila

Akumulátorová minipila STIHL GTA 26 pracuje s lithium-iontovými akumulátory ze systému STIHL AS a je vhodná pro prořezávání keřů a stromů i pro údržbu stromů na zahradách u domů. Drcení zelených odřezků nebo jiné práce se dřevem výrazně usnadňují také kvalitní řezy zajišťované pilovým řetězem STIHL 1/4" PM3. Pilový řetěz zajišťuje čistý řez a rychlý postup práce.

Díky protiskluzové ovládací rukojeti je tato minipila obzvláště ergonomická. Vaše ruce jsou chráněny pružným ochranným krytem. Protože díky krytu řetězového kola a křídlové matici lze řetěz minipily STIHL GTA 26 vyměnit snadno a bez použití nářadí, je péče o minipilu a její údržba mimořádně snadná. S minipilou STIHL GTA 26 si můžete vyrobit i vlastní domácí dekorace, například stylovou lampu z větví nebo rustikální odkládací stolek.

Upozornění: Lithium-iontový akumulátor STIHL AS 2 modelu GTA 26 ze systému STIHL AS můžete použít i s akumulátorovými nůžkami na keře STIHL HSA 26, nikoli však s jejich předchůdcem STIHL HSA 25 (nadále už není k dispozici).

GTA 26

Servis a tipy