Diamantové rozbrušovací kotouče STIHL

Na beton, asfalt a přírodní kameny

Diamantové rozbrušovací kotouče STIHL

Vysoká kvalita diamantových kotoučů STIHL je dána pečlivým výběrem materiálu, perfektním zpracováním za využití nejnovějších technologií a přísnou kontrolou kvality. Při nasazení do provozu tak diamantové kotouče STIHL vynikají celou řadou předností:

  • vysoký řezný výkon
  • delší životnost
  • vysoká hospodárnost
  • snesou vysoké teplotní zatížení

Pečlivá optimalizace všech částí segmentu

Optimalizace segmentů kotoučů zaručuje optimální řezný výkon. Systém pojiva, kvalita a koncentrace diamantových zrn jsou optimalizovány pro pohon silným benzínovým motorem. Výsledkem je velmi vysoký řezný výkon a dlouhá provozní životnost.

Konstrukce kotoučů

Kotouče jsou konstruovány pro nejvyšší tepelné zatížení. I v extrémních podmínkách je možno řezat přesně a spolehlivě a s vysokou stabilitou kotouče. To zejména při mokrém řezání výrazně zvyšuje řezný výkon a životnost. Geometrie mezer mezi segmenty zejména u kotoučů na beton a asfalt přispívá také k optimálnímu chlazení a odvodu prachu.

Předbroušení všech segmentů u výrobce

Předbroušení u výrobce má dvě rozhodující výhody. Zaprvé odpadá "zajetí" nového kotouče a uživatel má okamžitě k dispozici plný řezný výkon. A zadruhé se tím dosáhne tak vysoká rovinnost a přesnost oběhu, že je optimalizován řezný výkon, rychlost posuvu a životnost.

STIHL Diamantové kotouče jsou v šesti výkonových třídách 5, 10, 20, 40, 60 a 80.