Servisní sada STIHL pro skupinu motorových přístrojů - např. nůžky na živé ploty, foukače ...

PRAVIDELNÁ ÚDRŽBA – SNAZŠÍ NEŽ KDY DŘÍV

PRAVIDELNÁ ÚDRŽBA – SNAZŠÍ NEŽ KDY DŘÍV

Proaktivní a pravidelná údržba, jako je např. výměna vzduchového nebo palivového filtru či zapalovací svíčky, může prodloužit životnost vašeho stroje. Tímto způsobem můžete i vy sami předcházet znečistění a poškození dílů a součástek, čímž zajistíte spolehlivý provoz i optimální výkon svého stroje za všech okolností.

Servisní sada obsahuje odpovídající zapalovací svíčku, palivový filtr a vzduchový filtr.

Výměna součástek probíhá následovně:

PEČUJTE O SVŮJ STROJ STIHL, ABY VÁM VŽDY DOBŘE SLOUŽIL!

V servisní sadě STIHL najdete všechny originální díly STIHL potřebné pro pravidelnou údržbu. Výměna těchto dílů je velmi snadná a pohodlná. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte našeho servisního partnera – svého autorizovaného prodejce STIHL.

JAK SPRÁVNĚ VYMĚNIT VZDUCHOVÝ FILTR?

JAK SPRÁVNĚ VYMĚNIT ZAPALOVACÍ SVÍČKU?

JAK SPRÁVNĚ VYMĚNIT PALIVOVÝ FILTR?

JAKÉ NÁSTROJE BUDU PŘI TĚCHTO PRACÍCH POTŘEBOVAT?

Při údržbě pokud možno používejte jednoduchý  klíč, který je součástí balení vašeho stroje STIHL. Součástí balení servisní sady je též kartonový hák. Ten vám umožní vyjmout a vyměnit palivový filtr. Žádné další nástroje nepotřebujete.

PROČ VZDUCHOVÉ FILTRY STIHL?

PROČ VZDUCHOVÉ FILTRY STIHL?

Tkaninový filtr STIHL zajišťuje dobrou kvalitu filtrace za různých provozních podmínek. Na povrchu se zachytí větší částice nečistot, zatímco jemné částice nečistot se zachycují uvnitř filtru. Motor vašeho stroje je tak spolehlivě chráněn před vniknutím abrazivních prachových částic. Výkonnost je zachována, spotřeba paliva je nízká a můžete i nadále svůj stroj spouštět stejně snadno jako předtím.

PROČ MĚNIT ZAPALOVACÍ SVÍČKU?

PROČ MĚNIT ZAPALOVACÍ SVÍČKU?

Pro zachování výkonnosti doporučujeme zapalovací svíčku pravidelně měnit. Je to nezbytné pro zajištění čistého spalování v motoru.

K ČEMU SLOUŽÍ PALIVOVÝ FILTR?

K ČEMU SLOUŽÍ PALIVOVÝ FILTR?

Palivový filtr zabraňuje znečistění paliva externími částicemi, aby nezanesly motor. Chrání tak motor a zvyšuje dobu jeho životnosti. Pro zajištění spolehlivé výkonnosti je třeba jej pravidelně měnit.

NAJDĚTE AUTORIZOVANÉHO PRODEJCE STIHL VE SVÉM OKOLÍ

NAJDĚTE AUTORIZOVANÉHO PRODEJCE STIHL VE SVÉM OKOLÍ

Kliknutím zde vyhledejte místního prodejce STIHL ve své zemi.

NAJÍT PRODEJCE