Servisní sady STIHL

SERVISNÍ KITY PRO BENZINOVÉ STROJE

Pravidelná péče o vaše benzinové stroje pomáhá udržovat jejich optimální výkon a prodlužuje jejich životnost. A s našimi servisními sadami je zase o něco jednodušší. Servisní sady totiž obsahují náhradní díly potřebné k běžné údržbě vašich strojů, které hravě zvládnete vyměnit sami.

PRAVIDELNÁ ÚDRŽBA – SNAZŠÍ NEŽ KDY DŘÍV

ÚDRŽBA STROJE SNADNO A RYCHLE

Proaktivní a pravidelná údržba, jako je např. výměna vzduchového nebo palivového filtru či zapalovací svíčky,  může předcházet znečistění a poškození dílů a součástek, čímž zajistíte spolehlivý provoz i optimální výkon svého stroje za všech okolností.

Servisní sada obsahuje odpovídající zapalovací svíčku, palivový filtr a vzduchový filtr.

PEČUJTE O SVŮJ STROJ STIHL, A PRODLUŽTE TAK JEHO ŽIVOTNOST!

V servisní sadě STIHL najdete všechny originální díly STIHL potřebné pro pravidelnou údržbu vašeho stroje. Výměna těchto dílů je navíc velmi snadná a rychlá.

Abychom vám údržbu stroje ještě více ulehčili, na každé krabici servisní sady je uveden QR kód směřující na video s jednoduchým návodem na výměnu jednotlivých součástek. Plány údržby a nezbytné úkony naleznete v návodu k použití stroje a na našich webových stránkách.

JAK U PILY VYMĚNIT VZDUCHOVÝ FILTR, ZAPALOVACÍ SVÍČKU NEBO PALIVOVÝ FILTR?

JAKÉ DALŠÍ NÁSTROJE BUDETE POTŘEBOVAT?

Při údržbě vašeho stroje pomocí servisní sady budete potřebovat klíč, který jste obdrželi jako součást balení při zakoupení vašeho stroje. V servisní sadě naleznete také kartonový hák, s jehož pomocí jednoduše vyjmete a vyměníte palivový filtr. Žádné další nástroje už potřebovat nebudete.

PROČ VZDUCHOVÉ FILTRY STIHL?

PROČ VZDUCHOVÉ FILTRY STIHL?

Vzduchový filtr STIHL HD2 je vyroben z polyetylenového materiálu a díky svým pórům je až o 70 % účinnější než tkaninové a polyamidové filtry. Filtr tak zachytí i velmi jemné prachové částice. Je rovněž odpudivý vůči vodě a olejům. Velmi dobré utěsnění vzduchového filtru HD2 zabraňuje vniknutí nefiltrovaného vzduchu a zvyšuje tak životnost motoru.

PROČ MĚNIT ZAPALOVACÍ SVÍČKU?

PROČ MĚNIT ZAPALOVACÍ SVÍČKU?

Svíčka čelí při chodu stroje velkému tepelnému zatížení – proto se v každém návodu k obsluze píše, že by se měla měnit po každých sto hodinách provozu. Pravidelná výměna svíčky je nezbytná pro správné zapálení směsi ve spalovacím prostoru motoru. Právě motor může případá havárie svíčky a upálení kontaktu závažně poškodit.

K ČEMU SLOUŽÍ PALIVOVÝ FILTR?

K ČEMU SLOUŽÍ PALIVOVÝ FILTR?

Palivový filtr zabraňuje znečistění paliva externími částicemi, aby nezanesly motor. Chrání tak motor a zvyšuje dobu jeho životnosti. Pro zajištění spolehlivé výkonnosti je třeba jej pravidelně měnit.

AUTORIZOVANÝ PRODEJCE STIHL VE VAŠEM OKOLÍ

NAJDĚTE AUTORIZOVANÉHO PRODEJCE STIHL VE SVÉM OKOLÍ

Kliknutím najdete svého nejbližšího odborného prodejce STIHL.

NAJÍT PRODEJCE