Soutěž je ukončena!

Rozdali jsme 25 strojů!

Jubilejní soutěž k 25. výročí

Vážení návštěvníci našich stránek,

 

soutěž k 25. výročí společnosti STIHL se setkala se zcela mimořádným zájmem a neuvěřitelná byla i rychlost, se kterou doputovaly odpovědi na naši adresu!

Po vyřazení nesprávných či neúplných odpovědí jsme vytvořili pořadí výherců, kteří se mohou těšit na zbrusu nového zahradního pomocníka značky VIKING.

Velmi děkujeme za zájem všem účastníkům soutěže, srdečně blahopřejeme výhercům a budeme se těšit na vaši hojnou účast při dalších soutěžích pořádaných naší společností.

Správné odpovědi na soutěžní otázky jsou tyto:

  1. 1926
  2. 9,445
  3. Papeete

Firma Andreas STIHL, spol. s r.o. slaví letos 25 let na tuzemském trhu.

 

Při této příležitosti jsme se rozhodli věnovat 25 strojů z naší nabídky pětadvaceti návštěvníkům našich stránek, kteří nejrychleji zašlou své správné odpovědi do naší jubilejní soutěže.

Soutěžní otázky:

  1. Ve kterém roce založil Andreas Stihl inženýrskou kancelář ve Stuttgartu, která je považována za vznik firmy STIHL?
  2. Jakou hodnotu má světový rekord v disciplíně STIHL Stock Saw, kterou drží reprezentant ČR v sérii dřevorubeckých závodů STIHL TIMBERSPORTS Martin Komárek?
  3.  Ve kterém městě sídlí zastoupení značky STIHL pro Tahiti?

Podmínky soutěže:

Účastník soutěže zašle správné odpovědi na adresu info@stihl.cz běžným mailem s uvedenými odpověďmi na otázky 1-3. Dále uvede adresu pro zaslání případné výhry. Všechny osobní údaje všech účastníků budou po ukončení soutěže a odeslání výher smazány.

Prvních 25 účastníků soutěže (počítáno v pořadí, ve kterém maily s odpověďmi dorazí do schránky info@stihl.cz), kteří správně zodpoví všechny tři otázky, obdrží tyto stroje:

Soutěž bude ukončena poté, co prvním pětadvaceti účastníkům se správnými odpověďmi bude odeslán e-mail, potvrzující jejich výhru.

Správné odpovědi na otázky jsou k dohledání na stránkách www.stihl.cz.

 

vyhledání prodejce Najděte si svého nejbližšího

prodejce!