STIHL bezdrátový AK-Systém.
Připraven pro každou výzvu.

A woman standing in a garden with a selection of STIHL AK System cordless power tools
A woman standing in a garden with a selection of STIHL AK System cordless power tools

Akumulátorový AK-Systém STIHL je flexibilním řešením pro rozsáhlé zahradní práce. Vše, co potřebujete vědět o našem vysoce výkonném akumulátorovém systému s dlouhou životností, najdete zde.

AK-Systém: Jedna baterie pro všechny stroje

Lithium-iontové baterie AK-Systému jsou těmi nejlepšími pomocníky – tiché, výkonné a snadno vyměnitelné. Jejich výjimečnost spočívá v tom, že je lze používat se všemi akumulátorovými nástroji v rámci systému. Stačí si vybrat nejvhodnější ze tří akumulátorů, které nabízejí různé energetické kapacity, v závislosti na výkonu, který potřebujete pro danou práci. LED diody na akumulátorech neustále indikují úroveň nabití akumulátoru, takže vždy včas zjistíte, kdy je třeba akumulátor nabít.

Logo of the AK system from STIHL in the form of a yellow battery icon

Akumulátory pro AK-Systém

Síla akumulátoru v praxi

AK-Systém znamená efektivní výkon a všestranné využití. Akumulátory STIHL AK lze snadno kombinovat s veškerým akumulátorovým nářadím v systému. AK-Systém obsahuje vše, co potřebujete pro práci v domácnosti a na zahradě – od vyžínačů až po nůžky na živý plot. 

Vybavení a tipy pro váš projekt

To pravé akumulátorové nářadí pro každý projekt: objevte ty nejlepší akumulátorové přístroje a jejich všestranné využití prostřednictvím našich praktických tipů. 

Ostatní nástroje v AK-systému

Vyzkoušejte STIHL AK-systém již dnes

Chcete si vyzkoušet AK-Systém STIHL na vlastní kůži? Žádný problém – veškeré akumulátorové nářadí si můžete vyzkoušet u vašeho nejbližšího prodejce.

Flexibilní napájení z akumulátoru:
Síla AK-Systému

Chcete vědět, kolik práce zvládnete s plně nabitým akumulátorem STIHL AK-System?  V následující tabulce najdete příklady, jak výkonné jsou akumulátory AK v kombinaci s naším elektrickým nářadím.

Podrobnější informace najdete také na naší stránce o akumulátorových nástrojích.

Více informací o akumulátorové technice

STIHL akumulátorová technologie

Výkonné a spolehlivé akumulátorové nářadí bez paměťového efektu díky technologii akumulátorů STIHL.

Zjistit více
The cordless power system from STIHL - Fully charged with STIHL

Životnost baterie a doba nabíjení

Zjistěte, jak dlouho vydrží akumulátory nabité u různých akumulátorových nástrojů. Dozvíte se také, jaká je doba nabíjení jednotlivých akumulátorů.
 

Zjistit více
Battery life and charging time