Skutečně profesionální výkon. S akumulátorem.

Tým zahradníků a krajinářů s profesionálním akumulátorovým nářadím STIHL prochází po ulici.
Tým zahradníků a krajinářů s profesionálním akumulátorovým nářadím STIHL prochází po ulici.

Nové výkonné akumulátorové nářadí pro profesionály

 • Akumulátorový vyžínač FSA 135

  Akumulátorový vyžínač FSA 135

  Řídítková rukojeť usnadňuje sečení na velkých plochách.

  Podrobnosti
 • Akumulátorový KombiMotor KMA 135

  Akumulátorový KombiMotor KMA 135

  Výkonný akumulátorový KombiMotor s vysokým točivým momentem a nízkou hmotností.

  Podrobnosti
 • Akumulátorové nůžky na živý plot HSA 94

  Akumulátorové nůžky na živý plot HSA 94

  Akumulátorové nůžky na živý plot s nízkými otáčkami nože pro výkonné stříhání.

  Podrobnosti

Přesvědčivé vlastnosti:
výhody systému AP.


Náš systém AP je ideální pro každodenní profesionální použití při péči o krajinu, zahrady a stromy a pro práci ve veřejné správě. Důvodem je, že akumulátorová technika STIHL pro profesionály nabízí působivý, vysoký výkon, dlouhou životnost akumulátoru a tichý provoz – a navíc akumulátory umožňují flexibilní použití.

Logo systému AP-System od společnosti STIHL v podobě šedého symbolu baterie

Proto volím STIHL: Systém AP

 • Zahradník a zahradní architekt stříhá živý plot pomocí akumulátorových nůžek na živý plot STIHL HLA 135 s dlouhým dosahem.

  Větší výkon
  pro jakýkoliv úkol, který vás čeká

  “Díky těmto novým akumulátorovým přístrojům má můj tým i já k dispozici ještě větší výkon, který nám umožní rychle a efektivně dokončit práci v každé situaci. Systém AP je opravdu velmi výkonný.”

  – Viktoria Carstens, lesní dělnice, zahradnice a zahradní architektka

   

 • Zahradník a krajinář odstraňuje listí z cesty pomocí akumulátorového foukače listí STIHL BGA 200.

  Výjimečně tichý
  do prostředí kde hluk hraje roli

  “Se systémem AP mohu ihned začít pracovat. A to i v místech, kde by jinak hluk při práci mohl zanedlouho způsobit problémy a vyžadovat nežádoucí přerušení.”

  – Marcel Kickert, lesní dělník, zahradník a zahradní architekt

   

 • Zahradník a krajinář v oranžovém pracovním oděvu seká vysokou trávu pomocí akumulátorové vyvětvovací pily STIHL FSA 135.

  Větší odolnost
  při delší práci

  “Dostatečná výdrž a zároveň velký výkon – lithium-iontové baterie nabízejí vše, co potřebujeme k tomu, abychom zvládli delší dobu používání a velké plochy s vysokou produktivitou.”

  – Tobias Schwartke, zahradník a zahradní architekt

Kategorie elektrického nářadí v systému AP

 


Systém AP od firmy STIHL se skládá z řady skupin elektrického nářadí pro každou oblast použití při péči o krajinu, zahrady a stromy.

Seznamte se s širokou nabídkou akumulátorového nářadí v našem sortimentu ještě dnes:

Grafika s ikonami všech kategorií profesionálního akumulátorového nářadí STIHL a logem STIHL AP-System uprostřed.
 • Akumulátorová řetězová pila STIHL MSA 220 z AP-Systému

  Akumulátorové řetězové pily

  Akumulátorové řetězové pily jsou všestranné a ideální pro použití v oblastech citlivých na hluk: S našimi lehkými akumulátorovými řetězovými pilami můžete vykonávat kácení, prořezávání, řezání na délku, a dokonce i řezání v interiéru s vysokým řezným výkonem.

  Všechny akumulátorové řetězové pily
 • Akumulátorový křovinořez STIHL FSA 86 z AP-Systému

  Akumulátorové vyžínače

  Akumulátorové vyžínače v systému AP nabízí působivý výkon a výdrž. Zároveň je můžete použít i na místech, kde jsou hluk a emise nežádoucí, například při údržbě zeleně v parcích a obytných zónách.

  Všechny akumulátorové vyžínače
 • Akumulátorové nůžky na živý plot STIHL HSA 94 z AP-Systému

  Akumulátorové nůžky na živý plot

  Systém AP nabízí řadu robustních akumulátorových nůžek na živý plot a velmi výkonných nůžek na živý plot s dlouhým dosahem pro profesionální použití. S tímto nářadím můžete v klidu, přesně a snadno provádět všechny činnosti od stříhání až po prořezávání.

  Všechny akumulátorové nůžky na živý plot
 • Akumulátorová sekačka STIHL RMA 2 z AP-Systému

  Akumulátorové sekačky

  Výkonné akumulátorové sekačky systému AP umožňují rychlou a efektivní profesionální péči o trávník se zachováním nízké hladiny hluku a emisí. Mezi další výhody patří dlouhá doba provozu na baterie a krátká doba nabíjení.

  Všechny akumulátorové sekačky
 • Akumulátorový foukač STIHL BGA 86 z AP-Systému

  Akumulátorové foukače

  Akumulátorové foukače systému AP pro profesionály jsou příjemně tiché a zároveň velmi výkonné, takže jsou ideální pro použití ve městech a v oblastech citlivých na hluk. Jsou to ruční přístroje, které umožňují flexibilní použití v omezených prostorech nebo pohodlné zavěšení na popruh pro práci na velkých plochách.

  Všechny akumulátorové foukače
 • Akumulátorový křovinořez STIHL FSA 86 z AP-Systému

  Akumulátorový zametač

  S akumulátorovým zametačem systému AP můžete snadno, bez námahy a důkladně vyčistit velké plochy – v interiéru i exteriéru. Nečistoty se v tomto procesu velmi účinně odstraňují i z okrajů a rohů.

  Všechny akumulátorové zametače
 • STIHL TSA 230 Akumulátorová řezačka z AP-Systému

  Akumulátorové rozbrušovačky

  TSA 230 systému AP poskytuje profesionálům svižnou akumulátorovou rozbrušovačku, která přesvědčí dlouhou výdrží baterie a vysokým řezným výkonem při každodenní práci. Lze ji použít i ve vnitřních prostorách, protože řeže přesně a bez emisí.

  Všechny akumulátorové rozbrušovačky
 • Akumulátorový motor STIHL KMA 130 R KombiEngine z AP-Systému

  Akumulátorový KombiMotor

  Jeden motor; spousta výkonných možností. Oba akumulátorové KombiMotory jsou skutečně univerzální, protože je můžete flexibilně vybavit různými nástroji KombiTools, jako jsou nůžky na živý plot s dlouhým dosahem, foukače a rotační nůžky.

  Všechny akumulátorové KombiMotory
 • Akumulátorový tyčový prořezávač STIHL HTA 86 ze systému AP-System

  Akumulátorové prořezávací pily

  Systém AP má také ideální řešení pro profesionální péči o stromy. Modely HTA 86 a HTA 135 vám poskytují výběr ze tří tichých elektrických nástrojů pro efektivní prořezávání nebo odstraňování mrtvého dřeva.

  Všechny akumulátorové prořezávací pily

Nové produkty značky STIHL

Muž s akumulátorovými nůžkami na živý plot STIHL HSA 94

HSA 94

Výkonnější než benzínové nářadí: Seznamte se s modelem HSA 94, našimi nejvýkonnějšími nůžkami na živý plot. I přes jejich vysoký výkon, který se rovná profesionálnímu nářadí, je možné s nimi pracovat bez ochrany sluchu. Můžete se těšit na nízkou hmotnost a dokonalé vyvážení díky připojovacímu kabelu a externí baterii. Čepele HSA 94 s optimalizovaným třením také zajišťují dlouhou životnost baterie. Třístupňové nastavení počtu zdvihů nože a praktická otočná rukojeť umožňují pohodlnou práci při maximálním výkonu.

Přejít na HSA 94
Žena v dílně s akumulátorem STIHL AP 500 S

AP 500 S

Robustní baterie s dvojnásobnou životností díky technologii power laminate: Naše nejvýkonnější baterie systému AP zaujme maximálním výstupním výkonem 3,0 kW – to je o 40 % vyšší výkon než u baterie AP 300 S*. U veškerého elektrického nářadí STIHL v systému AP navíc získáte o 20 % vyšší kapacitu a životnost akumulátoru. Dostupné od jara 2022.

*potřebná pouze pro MSA 300

Přejít na AP 500 S

Naprostá flexibilita:
Příslušenství pro systém AP

Zahradníci a zahradní architekti si z ložné plochy vozidla odnášejí elektrické nářadí STIHL AP-System a akumulátor v batohu.

S akumulátorovým příslušenstvím systému AP bude vaše elektrické nářadí ještě výkonnější a flexibilnější. Nabídka zahrnuje například výkonné lithium-iontové baterie různých kapacit, komfortní transportní systémy, praktická pouzdra a baterie do batohu pro elektrické nářadí se zásuvkou.

Přejít na příslušenství pro systém AP

Inovace pro profesionály:
Systém STIHL AP

Řízení nabíjení a spotřeby energie

Díky našemu inovativnímu řízení nabíjení a spotřeby energie se můžete spolehnout, že všechny baterie budou přes noc plně nabité a vaše elektrické nářadí bude připravené k použití – ať už potřebujete pracovat mobilně anebo na jednom místě.

Naše nabíjecí skříňka umožňuje centrální nabíjení až 20 akumulátorů ze systému AP přes noc. Nový bottTainer poskytuje optimální podmínky pro vaše baterie a ochranu před povětrnostními vlivy a krádeží na cestách. Poskytuje také neustálý přehled o všech bateriích a úrovni jejich nabití. Stačí jen připojit bottTainer do standardní zásuvky 230 V.

Další informace o skříňce pro nabíjení baterií (PDF)

 

Správa flotily pro profesionály

STIHL connected je přizpůsoben konkrétním požadavkům profesionálních uživatelů, zejména v oblasti zahradnictví a údržby krajiny. To znamená, že máte vždy spolehlivý přehled o stavu a poloze veškerého elektrického nářadí i akumulátorů v batohu a můžete spravovat svou flotilu snadno, digitálně a efektivně.

Přejít na STIHL connected

 

Výdrž baterie a doba nabíjení

Zvláště výkonné akumulátorové nářadí STIHL systému AP se vyznačuje velmi vysokou výdrží a výkonem. V příslušných tabulkách je uvedena výdrž akumulátorů akumulátorového nářadí systému AP podle použitého akumulátoru a také doba nabíjení různých akumulátorů STIHL.

Přejít na výdrž baterie a dobu nabíjení

 

Práce v dešti

Veškeré akumulátorové nářadí systému STIHL AP bylo navrženo pro každodenní použití, a to i za nepříznivých povětrnostních podmínek. S ohledem na to jsou certifikovány jako odolné proti stříkající vodě a jejich účinnost je ověřována také náročnými interními testy. Test stříkající vodou je mimo jiné v souladu s normou IPX4.

Vyzkoušejte systém STIHL AP ještě dnes

Chcete si osobně vyzkoušet sílu a flexibilitu systému STIHL AP? Žádný problém – veškeré elektrické nářadí systému AP si můžete vyzkoušet u nejbližšího prodejce.

Shrnutí: Akumulátorový systém STIHL AP

 • Systém STIHL AP byl navržen pro profesionální uživatele a pro použití ve veřejné správě.
 • Systém AP nabízí rozsáhlý výběr elektrického nářadí pro použití při péči o krajinu, zahrady a stromy.
 • Systém AP se vyznačuje působivě vysokým výkonem, nízkou hlučností a mimořádně dlouhou výdrží baterie.
 • Systém STIHL AP využívá inovativní lithium-iontové akumulátory, které umožňují flexibilní použití.
 • Systém STIHL AP má inteligentní systém řízení nabíjení a spotřeby energie a rozsáhlé příslušenství.

Více k akumulátorům