1 940,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Cut Kit 10: Sada vodicí lišty a pilových řetězů pro řetězové pily MS 261, MS 271 a MS 291.

I ten nejkvalitnější řetěz se pravidelným používáním ztupí. Pokud nemáte během práce možnost pilový řetěz naostřit nebo pokud je třeba vyměnit celou řeznou soupravu, jsou sady Cut Kits ideálním řešením.

Se sadou STIHL Cut Kit 10 můžete aktivně zajistit, aby řezný výkon vaší benzínové pily  STIHL MS 261, STIHL MS 271 nebo STIHL MS 291 zůstal trvale vysoký. Pomocí sady můžete sami a jednoduše vyměnit pilový řetěz a vodicí lištu přizpůsobené vaší řetězové pile STIHL. Při instalaci vám pomůže náš návod k výměně řezné soupravy, který je dostupný prostřednictvím QR kódu na obalu Cut Kitu.

Sada STIHL Cut Kit 10 pro pily STIHL MS 261, STIHL MS 271 a STIHL MS 291 obsahuje následující komponenty:

S obzvláště tenkou vodicí lištou STIHL Light 04 můžete snadno dosáhnout vysokého řezného výkonu. Lišta je jednoduše ovladatelná díky své nízké hmotnosti  vám umožní rychlý postup při kácení i ořezávání stromů. Vysoce výkonný pilový řetěz STIHL Super Pro o průměru .325" nabízí díky plně dlátovému zubu vysokou kvalitu řezu a umožňuje čisté a přesné řezy motorovou pilou. Díky tomu můžete bezpečně a snadno řezat stromy nebo silnější větve s minimálním zpětným rázem.

Tyto vyladěné Cut Kity podporují spolehlivost vaší motorové pily i při dlouhých pracovních úkonech. Využijte maximální výkon a pracujte téměř bez přerušení díky snadné a rychlé výměně celé řezné soupravy.

Cut Kit 10

Servis a tipy