21 290,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

Technické údaje

Délka lišty30 cm
Zdvihový objem35 cm³
Výkon1,8 kW
Hmotnost3,7 kg 1)
Výkon na hmotnost2,1 kg/kW

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

MS 201 TC-M: Profesionální pila pro ošetřování stromů se systémem M-Tronic

Pila MS 201 TC-M poskytuje optimální oporu při všech pracích při péči o stromy. Díky lehké liště pracujete obzvláště efektivně díky nižší celkové hmotnosti. Motorová pila MS 201 TC-M je přitom velmi výkonná benzínová pila STIHL pro péči o stromy.

STIHL MS 201 TC-M je poháněna výkonným motorem STIHL 2-MIX o výkonu 1,8 kW (2,4 k). Technologie STIHL M-Tronic zajišťuje optimální výkon motoru za všech okolností. Systém M-Tronic přesně a elektronicky reguluje časování zapalování a dávkování paliva v každém provozním stavu. Technologie STIHL ElastoStart vás zase podpoří při startování pily MS 201 TC-M. Ta tlumí případné silové špičky a umožňuje rovnoměrné provádění startovacího procesu. A o vysoký výkon a přesné řezy se postará pilový řetěz STIHL 3/8" PS.

VAROVÁNÍ: Tato řetězová pila je určena pouze pro profesionály vyškolené v péči o stromy. Použití bez řádného proškolení může vést k vážnému zranění.

MS 201 TC-M

Servis a tipy