21 910,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

MS 201 TC-M: Profesionální pila pro ošetřování stromů se systémem M-Tronic

Pila MS 201 TC-M poskytuje optimální oporu při všech pracích při péči o stromy. Díky lehké liště pracujete obzvláště efektivně díky nižší celkové hmotnosti. Motorová pila MS 201 TC-M je přitom velmi výkonná benzínová pila STIHL pro péči o stromy.

STIHL MS 201 TC-M je poháněna výkonným motorem STIHL 2-MIX o výkonu 1,8 kW (2,4 k). Technologie STIHL M-Tronic zajišťuje optimální výkon motoru za všech okolností. Systém M-Tronic přesně a elektronicky reguluje časování zapalování a dávkování paliva v každém provozním stavu. Technologie STIHL ElastoStart vás podpoří při startování pily MS 201 TC-M. Ta tlumí případné silové špičky a umožňuje rovnoměrné provádění startovacího procesu.

S pilovým řetězem STIHL 3/8" PS dosáhnete vysokého řezného výkonu.

VAROVÁNÍ: Tato řetězová pila je určena pouze pro profesionály vyškolené v péči o stromy. Použití bez řádného proškolení může vést k vážnému zranění.

MS 201 TC-M

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

STIHL M-Tronic (M)
STIHL M-Tronic (FT)
Kompenzátor
Kompenzátor
Olejové čerpadlo s možností regulace množství
Olejové čerpadlo s možností regulace množství

Technické údaje

Délka lišty30 cm
Zdvihový objem35,2 cm³
Výkon1,8 kW
Délka lišty35 cm
Hmotnost3,7 kg 1)

Servis a tipy