14 990,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

FSA 135: Robustní a vysoce výkonný akumulátorový vyžínač

Pokud se profesionálně zabýváte zahradními a krajinářskými pracemi nebo komunálními činnostmi a chcete provádět údržbu zeleně v oblastech s přísnými hlukovými limity, je akumulátorový vyžínač FSA 135 tou správnou volbou. Díky ergonomické obouruční rukojeti (žací rukojeť) můžete pohodlně a efektivně sekat i větší trávníky.

Díky výkonnému motoru EC a široké škále žacích nástrojů STIHL, které můžete s tímto vyžínačem používat, nabízí aku vyžínač FSA 135 ideální předpoklady pro údržbu zeleně a sekání trávy a křovin. Otáčky můžete plynule regulovat na ergonomické ovládací rukojeti vyžínače. Abyste mohli pracovat co nejefektivněji, máte možnost nastavit 3 úrovně otáček, při kterých můžete pracovat energeticky úsporně. Úsporný režim je indikován LED diodou. Vzduchový filtr s kovovou mřížkou zajišťuje dlouhou životnost, protože motor je tak optimálně chlazen. Kromě toho se tento vzduchový filtr snadno čistí. 

Všechny akumulátorové přístroje systému STIHL AP jsou určeny pro profesionální použití a pro každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Proto mají certifikovanou ochranu proti stříkající vodě. Účinnost se prokazuje v rámci náročných interních zkoušek. Test se stříkající vodou vychází mimo jiné z normy IPX4.

V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se strojem pracovat a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.

FSA 135

Technické údaje

Jmenovité napětí36 V
Hmotnost4,9 kg 1)
Hladina akustického tlaku80 dB(A) 2)
Hladina akustického výkonu92 dB(A) 2)
Vibrační hodnota vlevo2,9 m/s² 3)

Servis a tipy