3 990,00 Kč
3 590,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

GTA 26: Oblíbená vyvětvovací minipila ve výhodné sadě!

Pokud ještě nemáte akumulátor ze systému STIHL AS a nabíječku, vyplatí se zakoupit akumulátorovou minipilu STIHL GTA 26 v sadě s lithium-iontovým akumulátorem STIHL AS 2 a standardní nabíječkou AL 1. Kromě toho obdržíte další bohaté příslušenství STIHL.

Sada obsahuje:

Můžete se tak ihned pustit do rychlého stříhání stromů a keřů na vlastní zahradě. Řezání zelených větví a dřeva nebo jiné práce se dřevem výrazně usnadňují také kvalitní řezy zajišťované pilovým řetězem STIHL 1/4" PM3. Díky protiskluzové ovládací rukojeti je tato minipila obzvláště ergonomická. Vaše ruce jsou chráněny pružným ochranným krytem. Protože díky krytu řetězového kola a křídlové matici lze řetěz minipily STIHL GTA 26 vyměnit snadno a bez použití nářadí, je péče o minipilu a její údržba mimořádně snadná.

Pomocí minipily STIHL GTA 26 si můžete vyrobit i vlastní domácí dekorace, například stylovou lampu z větví nebo rustikální odkládací stolek.

Upozornění: Lithium-iontový akumulátor STIHL AS 2 modelu GTA 26 ze systému STIHL AS můžete použít i s akumulátorovými nůžkami na keře STIHL HSA 26, nikoli však s jejich předchůdcem STIHL HSA 25 (nadále už není k dispozici).

Sada GTA 26 + akumulátor AS 2 + nabíječka AL 1

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

GTA 26
Flexibilní ochranný kryt
LED-Ladezustandsanzeige
LED INDIKACE STAVU NABITÍ

Technické údaje

Jmenovité napětí10,8 V
Hmotnost1,2 kg
Hladina akustického tlaku75 dB(A) 1)
Hladina akustického výkonu86 dB(A)
Vibrační hodnota vlevo2,9 m/s² 2)

Servis a tipy