11 190,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

AP 500 S: Flexibilní řešení akumulátorů pro péči o zahradu, krajinu a stromy


Systém STIHL AP vás podpoří při každodenních pracích na zahradě, při úpravě krajiny a péči o stromy. Díky kompatibilním lithium-iontovým akumulátorům AP můžete používat akumulátorové přístroje STIHL i při náročných pracích. Čtyři LED kontrolky vás neustále informují o stavu nabití akumulátoru. Díky nové technologii Power Laminate nabízí akumulátor STIHL AP 500 S dvakrát více dosažitelných nabíjecích cyklů než předchozí akumulátory STIHL.


Akumulátor STIHL AP 500 S se jmenovitým napětím 36 V můžete dobíjet pomocí rychlonabíječek  STIHL AL 300 s STIHL AL 500 nebo standardní nabíječkou STIHL AL 101.


V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru se můžete podívat, jak dlouho můžete se svým akumulátorovým přístrojem značky STIHL pracovat a jak dlouho se musí použitý akumulátor ze systému AP nabíjet.


Všechny akumulátorové přístroje systému STIHL AP jsou určeny pro profesionální uživatele a pro každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Proto mají certifikovanou ochranu proti stříkající vodě. Účinnost se prokazuje v rámci náročných interních zkoušek. Test se stříkající vodou vychází mimo jiné z normy IPX4.


AP 500 S

Technické údaje

Hmotnost akumulátoru2 kg
Jmenovité napětí36 V
Obsah energie337 Wh 1)
Jmenovitá kapacita podle IEC 619608,8 Ah
Jmenovitá kapacita baterie (podle údaje výrobce)9,36 Ah

Servis a tipy