Get it done. With Battery.

Kampagne Key Visual landscaping – tým po práci na svém pickupu

Kvalitní vybavení na léto

V létě, kdy se příroda představí v celé své kráse, čeká na profesionály napříč obory řada výzev: nejrůznější práce, jako je sázení, péče o trávník nebo stříhání živých plotů, vyžadují pracovní nástroje, které při každodenní práci přesvědčí svým výkonem, kvalitou a spolehlivostí. Naším posláním je nabízet řešení, která jsou dokonale přizpůsobena intenzivní práci v létě a vašim specifickým potřebám. Objevte množství našich produktů, které vám pomohou maximálně využít dlouhé letní dny.

Nejdůležitější produkty sezóny

Aku pila

Online poradce k řetězům a lištám

Pomocí našeho poradce zjistíte, které pilové řetězy a vodicí lišty jsou pro vaši pilu nejvhodnější. Nabízíme vysoce kvalitní pilové řetězy a vodicí lišty pro profesionální použití.

Muž při odvětvování s akumulátorovou motorovou pilou STIHL MSA 190 T

Bezpečná práce

Práce s přírodou a v přírodě často vyžaduje fyzickou námahu a zodpovědné zacházení s používaným vybavením. O to větší význam má v této souvislosti bezpečnost práce a ochrana zdraví. Přinášíme vám informace o nejdůležitějších ochranných a bezpečnostních opatřeních a poskytujeme vám tipy ke vhodným ochranným pomůckám, abyste vy i vaši zaměstnanci mohli práci vykonávat bezstarostně a bezpečně.

Od profesionálů. Pro profesionály.

Prodejce ukazuje zákazníkovi akumulátorovou řetězovou pilu

Kvalitní poradenství

Nářadí STIHL je vystaveno náročnému používání. Klademe proto mimořádný důraz na individuální poradenství a profesionální servis, které vám mohou nabídnout pouze specializovaní prodejci.

  • Odborné poradenství
  • Testování produktů z hlediska výkonu, funkcí a manipulace 
  • Kompetentní instruktáž k výrobku
  • Profesionální zákaznický servis
  • Originální náhradní díly a příslušenství