11 590,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

MS 231: Kompaktní pila o výkonu 2,0kW

Pokud chcete vytvářet zásoby dřeva a potřebujete k tomu vhodnou motorovou pilu, je benzínová motorová pila STIHL MS 231 velmi dobrou volbou. Kompaktní konstrukce a vysoký řezný výkon vám umožní efektivní práci na vlastní zahradě nebo i v lese. Tato řetězová pila je také velmi oblíbená v řemeslných dílnách pro práci se dřevem.

Benzínová řetězová pila STIHL MS 231 je díky výkonnému motoru STIHL 2-MIX o výkonu 2,0 kW (2,7 k) vhodná zejména pro řezání palivového dříví. Tuto benzínovou řetězovou pilu můžete volitelně vybavit systémem STIHL ElastoStart. Ten vás podpoří již při startování tím, že se vyhnete případným výkonovým špičkám a ulevíte tak svým svalům a kloubům.

Abyste mohli pracovat co nejefektivněji, je řetězová pila vybavena víčkem palivové nádrže s možností otevírání bez použití nářadí a předřazeným odlučovačem pro filtr. Pokud tuto řetězovou pilu dodatečně vybavíte vzduchovým filtrem HD2, bude vaše pila mít trvalý systém vzduchového filtru. To vám umožní pracovat dlouho bez přerušení. Systém proti vibracím STIHL chrání vaše svaly a klouby a ulehčí vám tak práci s řetězovou pilou STIHL MS 231.

Image

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Antivibrační systém
ANTIVIBRAČNÍ SYSTÉM STIHL
Kompenzátor
KOMPENZÁTOR
STIHL 2-MIX
MOTOR STIHL 2-MIX

Technické údaje

Délka lišty35 cm
Zdvihový objem42,6 cm³
Výkon2 kW
Hmotnost4,8 kg 1)
Typ řetězu STIHL OilomaticPicco Micro 3 (PM3)

Servis a tipy