13 190,00 Kč
11 790,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Poznámka

MS 251: Silná a kompaktní benzinová pila o výkonu 2,2 kW

Robustní benzínová řetězová pila STIHL MS 251 je díky své kompaktní konstrukci velmi vhodná pro práci v soukromém sektoru a v řemeslných podnicích. Tato motorová pila je vhodná zejména pro těžbu palivového dříví v lese. Benzínová řetězová pila STIHL MS 251 zaujme vysokým řezným výkonem a odolným pilovým řetězem STIHL .325-RM3. S volitelnou 40cm lištou můžete efektivně kácet a zpracovávat i silné kmeny stromů.

Benzínová řetězová pila MS 251 má motor STIHL 2-MIX o výkonu 2,2 kW (3,0 k). Díky ovládání jednou pákou můžete základní funkce, jako je startování a zastavení přístroje, provádět jednou rukou. Díky tomu můžete s řetězovou pilou pracovat pohodlněji a bezpečněji, protože pravou ruku můžete mít stále na rukojeti. Pro ochranu vašich kloubů a svalů snižuje antivibrační systém STIHL vibrace motoru a pracovního nástroje.

Pro co nejefektivnější práci je tato řetězová pila STIHL 251 vybavena dalšími funkcemi, jako je uzávěr palivové nádrže s možností otevření bez použití nářadí nebo předřazený odlučovač, který zabraňuje přístupu hrubých částic k filtru. Pro ochranu motoru před jemným prachem můžete tuto benzínovou řetězovou pilu dodatečně vybavit vzduchovým filtrem HD2. Vaše pila STIHL MS 251 pak bude mít dlouhodobě funkční systém vzduchového filtru.

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

Antivibrační systém
ANTIVIBRAČNÍ SYSTÉM STIHL
Kompenzátor
KOMPENZÁTOR
Dlouhodobý systém vzduchového filtru s předřazeným
DLOUHODOBÝ SYSTÉM FILTRACE VZDUCHU PRO MOTOROVÉ

Technické údaje

Délka lišty35 cm
Zdvihový objem45,6 cm³
Výkon2,2 kW
Hmotnost4,8 kg 1)
Výkon na hmotnost2,2 kg/kW

Servis a tipy