29 890,00 Kč
27 490,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

FS 411 C-EM benzínový křovinořez: výkonný a komfortní pro sečení velkých ploch

S benzínovým křovinořezem STIHL FS 411 C-EM mohou profesionálové v oblasti údržby krajiny, zemědělství a komunální sféry efektivně odstraňovat tvrdou, zplstnatělou trávu a křoviny.

Motor STIHL 2-MIX s vysokým točivým momentem a nízkou spotřebou zajišťuje dostatečný výkon pro komplexní práce s velkým rozsahem, vyřezávání přerostlých ploch a údržbu mladých stromků. Křovinořez STIHL FS 411 C-EM je vybaven systémem STIHL ErgoStart, který usnadňuje startování. Systém STIHL M-Tronic 3.0 zajišťuje optimální výkon motoru při konstantních maximálních otáčkách. Výkonný a robustní křovinořez STIHL FS 411 C-EM má mimořádně velký průměr žacího kruhu 520 mm pro velmi rychlý postup práce.

Ergonomická rukojeť napomáhá pohodlné práci s benzínovým křovinořezem a umožňuje přirozený pohyb při sečení. Inovativní prvek rukojeti ADVANCE Grip rovněž nabízí vysoce ergonomickou a intuitivní práci.

Sériově dodávaný univerzální popruh STIHL ADVANCE PLUS vás podpoří v tom, aby vás práce méně unavovala. Antivibrační systém STIHL snižuje namáhání svalů a kloubů tím, že snižuje vibrace při práci. Práci vám usnadní také jednoruční multifunkční rukojeť, která vám umožní plně ovládat motor pouze jednou rukou. Tlačítko Stop zajišťuje, že po přestávce můžete rychle a bez přepínání pokračovat v práci.

Benzínový křovinořez STIHL FS 411 C-EM můžete vybavit různými žacími nástroji, např. nožem na sekání trávy, drtičem, pilovým kotoučem nebo řadou žacích hlav, a tak optimálně přizpůsobit elektrické nářadí příslušnému úkolu. Křovinořez FS 411 C-EM je sériově vybaven nožem STIHL 300-3. V jeho výbavě nechybí ani žací nůž. 

Diagnostická zásuvka poskytuje místnímu prodejci STIHL informace o verzi stroje, době chodu a pokyny pro opravy a údržbu elektrického nářadí.

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

STIHL ErgoStart
STIHL ERGOSTART
M-Tronic
STIHL M-TRONIC
Řídítková rukojeť
ŘÍDÍTKOVÁ RUKOJEŤ

Technické údaje

Zdvihový objem41,6 cm³
Výkon2 kW
Hmotnost8,7 kg 1)
Hladina akustického tlaku100 dB(A) 2)
Hladina akustického tlaku99 dB(A) 3)

Servis a tipy