26 590,00 Kč
24 390,00 Kč
Doporučená prodejní cena včetně 21% DPH.
Akce
Vybrat položku
K dispozici u odborných prodejců STIHL.

Benzínový křovinořez FS 361 C-EM: stabilně výkonný a komfortní pro náročné sečení

Benzínový křovinořez STIHL FS 361 C-EM velmi účinně pomáhá profesionálním uživatelům v oblasti údržby krajiny, zemědělství a komunálních služeb při sečení, vyklízení zarostlých ploch a údržbě mladých stromků. Univerzální a robustní benzínový křovinořez s velmi velkým záběrem sečení 520 mm usnadňuje rychlý postup při komplexních a rozsáhlých sekacích pracích. Motor STIHL 2-MIX s vysokým točivým momentem a nízkou spotřebou zároveň zajišťuje dostatečný výkon a zároveň antivibrační systém STIHL vytváří při sečení pouze nízké vibrace, což chrání vaše svaly a klouby, stejně jako ergonomická rukojeť, která podporuje přirozený pohyb při sečení. Inovativní prvek rukojeti ADVANCE GRIP rovněž nabízí vysoce ergonomickou a intuitivní práci.

Systém STIHL ErgoStart umožňuje snadné spuštění benzinového křovinořezu. Plně elektronický systém řízení motoru STIHL M-Tronic rovněž podporuje snadné a pohodlné startování a zajišťuje vždy optimální výkon motoru. Křovinořez FS 361 C-EM je vybaven nejnovější verzí systému STIHL M-Tronic 3.0.

Jednoruční multifunkční rukojeť umožňuje ovládat motor pouze jednou rukou. Tlačítko Stop vám pomůže také tím, že usnadní rychlé opětovné spuštění křovinořezu po přestávce. Informace o konstrukci stroje, životnosti akumulátoru a pokyny k opravám a údržbě FS 361 C-EM získáte u svého místního prodejce STIHL pomocí diagnostické zásuvky.

Benzínový křovinořez STIHL FS 361 C-EM můžete v závislosti na prováděném úkolu vybavit různými řeznými nástroji, jako je např. nůž na sekání trávy, drticí nůž, pilový kotouč nebo řada žacích hlav. Jak vyměnit řezný nástroj na vyžínací pile se dozvíte v našem návodu. Trojcípý nůž 300-3 dodávaný se strojem je ideální pro efektivní sekání zplstnatělé trávy a křovin. Součástí sériové výbavy je také univerzální popruh STIHL ADVANCE PLUS pro ergonomickou práci. 

Výbava a funkce

V případě vyobrazení se jedná o ukázkové fotografie. Vzhled a konkrétní upevnění prvků příslušenství na výrobku se může – při podobné funkčnosti – od uvedeného vyobrazení lišit.

M-Tronic
STIHL M-TRONIC
STIHL ErgoStart
STIHL ERGOSTART
STIHL 2-MIX
MOTOR STIHL 2-MIX

Technické údaje

Zdvihový objem37,7 cm³
Výkon1,7 kW
Hmotnost8,6 kg 1)
Hladina akustického tlaku100 dB(A) 2)
Hladina akustického tlaku100 dB(A) 3)

Servis a tipy