Užijte si léto

Žena seče trávník akumulátorovou sekačkou STIHL RMA 239 C

Jak proměnit zahradu v oázu klidu a pohody

V létě je na zahradě stále co dělat, ale zároveň je každý okamžik odměnou. Pokud si správně vyberete zahradní stroje STIHL, můžete si toto nejaktivnější období roku vychutnat plnými doušky. Od péče o květinové záhony až po stříhání živých plotů: naše vysoce kvalitní nářadí je pro zahradnické práce jako stvořené. Připravte se na vytváření zelené oázy a užijte si léto venku.

Naše top produkty

Aktuální akce a novinky

Manželský pár po práci na své soukromé zahradě s akumulátorovými výrobky STIHL AK

SETY STIHL

Některé naše produkty jsou k dispozici nejen jednotlivě, ale také ve výhodné sadě. Například akumulátorové sady STIHL obsahují i akumulátor a nabíječku; nebo můžete využít také výhodných setů ochranných pomůcek pro práci s pilou či křovinořezem.

Praktické tipy pro letní zahradu

V létě se vaše zahrada rozzáří v celé své kráse. V této době přináší tvrdá práce vykonaná na jaře své plody: kvetou květiny, daří se zeleninovým zahrádkám a trávník je svěže zelený.

Využijte letní měsíce k tomu, abyste svou zahradu proměnili v místo odpočinku a potěšení díky správné péči a odpovídajícímu nářadí. 

Zaregistrujte se k odběru newsletteru STIHL.

SLUŽBY SPECIALIZOVANÉHO PRODEJCE STIHL

Prodejce ukazuje zákazníkovi akumulátorovou řetězovou pilu

Kompetentní poradenství 

Produkty STIHL bývají vystaveny náročnému používání. Klademe proto mimořádný důraz na individuální poradenství a profesionální servis, které vám mohou nabídnout pouze specializovaní prodejci.

  • Odborné poradenství
  • Testování produktů z hlediska výkonu, funkcí a manipulace 
  • Kompetentní instruktáž k výrobku
  • Profesionální zákaznický servis
  • Originální náhradní díly a příslušenství