Mobilní, tiché a silné

Akumulátorové zahradní nůžky

Akumulátorové zahradní nůžky HSA 66 a HSA 86

Zahradní nůžky STIHL jsou nyní k dostání i s akumulátorem. Dobře ovladatelné silné nářadí HSA 66 a HSA 86 splňuje profesionální nároky na řezný výkon a komfort při práci. S vlastnostmi, na jaké jste u STIHLu zvyklí. A to nejlepší: bez paliva a kabelu! A aniž byste rušili sousedy, neboť tiché zahradní nůžky se optimálně hodí pro použití v klidových zónách.

HSA 66

HSA 66

Moderní výkonné akumulátorové nůžky pro náročné majitele velkých zahrad, zahradníky, udržující menší zelené plochy hlavně v oblastech, kde je potřeba pracovat tiše a bez zdroje elektrické energie. Ve srovnání s předchozím modelem nižší hmotnost stroje o 400 g. Nový motor STIHL EC (bez uhlíkových kartáčků, elektronicky řízený) díky jehož účinnosti se pracovní doba na jedno nabití prodloužila o 40%.

HSA 86

HSA 86

Velmi výkonné a přitom tiché zahradní nůžky pro údržbu živých plotů, keřů a jiné zeleně v oblastech citlivých na hluk, jako je okolí škol, administrativních budov, parky, nemocnice, hřbitovy či obytné zóny. Velký počet zdvihů a speciální oboustranně ostřené nože s délkou střihu 62 cm jsou zárukou perfektního profesionálního výsledku práce při minimálních nárocích na obsluhu a údržbu stroje.

Příslušenství

Výhody akumulátorových zahradních nůžek

 

  • Mobilní, tiché, silné: 36 V lithium-iontový akumulátor je zdrojem energie nových akumulátorových zahradních nůžek od STIHL. Umožňuje mobilitu a tichou práci bez paliva a kabelu. S dobou provozu akumulátoru až 45 minut jsou nové akumulátorové zahradní nůžky STIHL velmi vytrvalé a zvládají i dlouhé živé ploty.
  • Komfortní, jednoduché, snadné ošetřování: Akumulátorové zahradní nůžky jsou optimálně vyvážené, dobře se vedou a šetří síly při práci. Praktická oblouková rukojeť umožňuje levákům a pravákům pracovat v každém směru. Snadno se uvádějí do provozu a pohodlně ovládají.  Výměna akumulátoru je otázkou okamžiku. Hladké povrchy jsou odolné vůči znečistění a snadno se čistí.
  • Nízká hlučnost a malé emise škodlivin: Akumulátorové zahradní nůžky HSA 66 a HSA 86 jsou díky velmi nízké hlučnosti a absenci emisí zplodin předurčeny pro práci v klidových zónách, jako jsou školy, dětská hřiště, parky či hřbitovy.