Jarní práce snadno a bez řečí.

Jarní akce

Jarní akce od 1. 4 . do 30. 6. 2024

Využijte akční ceny a vyberte si stroje, se kterými zvládnete všechny jarní práce snadno a bez řečí. Za výhodnou cenu seženete pily, tlakové čističe, vyžínače, křovinořezy i sekačky – a to jak v aku, elektrickém i benzínovém provedení. Připravte se na jaro se stroji STIHL.

Pořezáno.

Pily

Motorové pily

Práce se dřevem v lese nebo na zahradě je hračka, když máte po ruce správný stroj. V akční nabídce můžete vybírat z akumulátorových pil pro majitele domů i profesionály, ale také z výkonných benzínových strojů pro celodenní práci v lese. Ať už chystáte palivové dříví, pravidelně připravujete stavební dřevo, nebo jste v lese každý den, na naše motorové pily se můžete vždy spolehnout.

 

Posekáno.

FS 361

Vyžínače & křovinořezy

S našimi výkonnými stroji zkrotíte i tu nejdivočejší džungli. Díky promyšlené ergonomii s našimi křovinořezy zvládnete bez problému pracovat i několik hodin i v hustém porostu při údržbě krajiny, lesa i zahrady. Vybírat můžete z celé řady strojů, od lehkých akumulátorových vyžínačů až po ty nejsilnější profesionální stroje s pořádným výkonem.

 

RM 448 V

Zahradní sekačky

Každý má jinou představu o dokonalém trávníku. Pro někoho jde o odolný trávník na různé aktivity za domem, pro jiného dokonale zastřižený anglický trávník v předzahrádce. Tyto plochy však mají jedno společné: je třeba je pravidelně udržovat. Vyberte si sekačku, která dokonale vyhovuje potřebám vašim i vašeho trávníku. Elektrické sekačky jsou ideální pro plochy v blízkosti domu, s akumulátorovými získáte větší flexibilitu a ty benzínové sekačky zase bodují extra výkonem. 

Zastřiženo.

HSA 100

Nůžky na živý plot

Ať už se jedná o údržbu parků, krajiny nebo soukromé zahrady: profesionálové i hobby zahrádkáři ocení promyšlenou technologii a vysoký výkon našich nůžek na živý plot. V rozsáhlém sortimentu nůžek STIHL najdete ten pravý nástroj pro každé použití, bez ohledu na požadovaný výkon nebo řeznou délku. Nůžky přesvědčí při péči o živé ploty svou snadnou ovladatelností a vynikajícím výkonem: pro horizontální nebo vertikální střih i pro všechny ostatní úkoly.

Rychle, snadno, bez řečí.

GTA 26

Další akční produkty

Praktické kombimotory, jamkovače, zahradní traktory nebo vysokotlaké čističe se hravě postarají o celou vaši zahradu. Rozbrušovací stroje nebo zametač vám zase poslouží na stavbě a s našimi benzínovými rosiči zvládnete ošetřit i celý vinohrad. Prohlédněte si kompletní nabídku našich akčních produktů níže a vyberte si přesně ten, který zrovna potřebujete. 

PÉČE O STROJE SNADNO A BEZ ŘEČÍ.

SuperClean

Příslušenství

Nezapomněli jsme ani na doplňkový sortiment. Vybavte se kvalitními ochrannými pomůckami, se kterými bude práce s vašimi stroji STIHL ještě bezpečnější. Dále můžete vybírat z množství čisticích prostředků, olejů a maziv, ručního nářadí i žacích nástrojů za akční ceny.

Více ze světa STIHL

Vyhrazujeme si právo na změny techniky, vybavení, ceny a nabízeného příslušenství.
Uvedená doporučená akční cena v Kč včetně 21% DPH je platná od 1. 4. do 30. 6. 2024.